Mały książę w tatuażu

Mały książę w tatuażu może być dobrym motywem dla fanów tej książki, bo nadal jest to jedna z najlepiej sprzedających się książek. Lata mijają, rok po roku choć jeszcze niedawno bawiliśmy się lalką Barbie lub biegaliśmy z łukiem w poszukiwaniu Atlantydy. Dziś biegamy od spotkania na spotkanie wiecznie spóźnieni, bo przecież od tego zależy nasze istnienie. Musimy przecież zadbać o nasze potrzeby – te podstawowe i te luksusowe. A czasem warto zadać sobie pytanie – Co by powiedziało o nas dziecko, którym kiedyś byliśmy?


Mały książę w tatuażu niech Ci przypomina

Dziecko w nas znika, kiedy pojawiają się poważne sprawy w życiu i problemy. Często zapominamy, że każdy problem ma swoje rozwiązanie, bo inaczej nie byłoby problemu, a i tak najważniejsze to abyśmy byli cali i zdrowi. Jednak jeśli chcesz być szczęśliwy i spokojny musisz w sobie zachować to dziecko. Bo przecież nie powinniśmy zapominać o naszych marzeniach i zasadach na jakich wychowaliśmy się. Nie o wszystkich sekretach musimy mówić całemu światu, dlatego wiele tatuaży powstało na poczet właśnie takich skrytych pragnień, którym uwiecznienie na skórze pozwoliło stać się nieśmiertelnymi.

Nigdy nie jest za późno

Jeśli nie czytałeś tej książki jako dziecko, nigdy nie jest za późno – bez względu na to, ile masz lat. Przeczytaj to i zrozumiesz, skąd ludzie rozumieją, że mały książę, jego róża, lis, planeta i gwiazdy unieśmiertelniają się na skórze. Jak to zrobili, zobaczysz w galerii!

Mały książę w tatuażu - 1
« 1 z 38 »


Mały książę jest odą do dziecka w nas i mówi nam, że tego dziecka nie wolno nam zapominać i odrzucać. Miłość, przyjaźń, uczciwość, praca i prawda powinny być podstawowymi wartościami w ludzkim życiu. Dzieci są bardziej szczere niż dorosły człowiek, a ich dusza jest nieskażona, ponieważ wciąż nie spotkała wszystkich złych rzeczy, które dzieją się na świecie i nie są świadome licznych wypadków, które napotykają dorosłego człowieka.

Author: Marlen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *