Ślubny kolor 2020 – 10 popularnych połączeń na wiosnę/lato

ślubny kolor 2020
 

Ślubny kolor 2020 wiosna/ lato – Gdy przyroda budzi się z zimowego snu, wiosna i lato są tuż za rogiem, w wielkim, kolorowym stylu i są idealne na porę ślubu.

Chodzi o świeże kolory i nowe życie sezonu w świecie ślubu. Nie jest łatwo wybrać paletę kolorów weselnych spośród tych wspaniałych kolorów natury, jeśli chodzi o planowanie ślubu na wiosnę / lato.

Trendy pojawiają się i znikają, a ja lubię się dowiedzieć, co nowego, co jest klasyczne i od czego zacząć. Jeśli planujesz wiosenny lub letni ślub, sprawdź poniższe schematy kolorów weselnych i zainspiruj się.

Odcienie ziemi i neutralne palety to ślubne schematy kolorów, które nigdy nie będą złe w żadnym sezonie z odrobiną kości słoniowej, szampana, beżu lub zieleni.

 

Dodaj cytrynowe akcenty do zieleni, aby przełamać chmury i rozpocząć sezon wiosna / lato.

Niczym morze pachnącej lawendy pozwól, aby zaślubiny zachwycały majestatycznym odcieniem, z szarym akcentem dla ziemistego charakteru.

„Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego” Połącz jasnoniebieski i zielony, aby stworzyć idealną paletę ślubów na wiosnę / lato.

Wiosna i lato w powietrzu dają mnóstwo inspiracji w najpiękniejszych kwiatach natury. Wybierz rumianą różową i zieloną szałwię paletę, aby uzyskać ultra kobiecy charakter inspirowany kwiatami.

Żółty naprawdę wyróżnia się w połączeniu ze zgaszonym niebieskim, nie możesz się pomylić!

Jako wspaniały, stonowany odcień jasnofioletowego z lekkim akcentem szarości, fioletowe jest również doskonałym wyborem na wiosenne i letnie wesela.

Jeśli planujesz ślub na plaży, rozważ zieleń morską i zieleń szałwiową.

Author: Marlen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *