Tatuaż dla par – 34 inspiracje

Tatuaż dla par potrafi być naprawdę uroczy i wymowny. Tatuaż dla par klucz i kłódka to zapewne jeden z najpopularniejszych typów, które poszukują zakochane pary. Możesz stworzyć tatuaż dla niej i dla niego z ulubionych słów i fraz w różnych kombinacjach, aby pokazać jak idealnie ze sobą wyglądają, gdy są połączone.

Gdy jesteś w związku chcesz się podzielić swoją miłością ze swoim partnerem na różne sposoby. Jest wiele sposobów na dzielenie się swoją miłością, np. koszulki z nadrukiem. A także bransoletki,naszyjniki i inne drobiazgi. Jednak jeśli szukasz czegoś na dłużej tatuaż dla par nadgarstek okaże się najlepszym wyborem. Tatuaż nieskończoności na nadgarstku. Jeden z najpopularniejszych wzorów symbolu zaangażowania i wspólnoty przez długi czas. Tatuaże dla partnerów są wieczne i pozostają na tobie i przy tobie w każdej sytuacji jakiej znajdziesz się. Tatuaż powinien mieć głębokie znaczenie dla Was i pokazywać to, że ma znaczący wpływ na wasz związek.

Tatuaż dla par – jak wymyślić swój wzór

Przy wyborze tatuażu co często jest trudną decyzją, pomaga “burza mózgów” co może wydłużyć decyzję, ale lepiej mieć solidny plan zanim udacie się do salonu tatuażu. Pomyślcie nad tym oboje i upewnicie się, że projekt zgadza się ze wszystkimi szczegółami ważnymi dla Was i czy jest spójny z Waszymi oczekiwaniami. Taki tatuaż może być specjalną i wyjątkową pamiątką. Tatuaż dla par możesz zrobić w wyjątkowym dla Was miejscu. Może to być słowo, które jest dla Was wyjątkowe, możecie je umieścić w wyjątkowej oprawie, którą sami sobie zaprojektujecie. Możecie wspomóc się inspiracjami, które dla Was wybraliśmy 😉 Możesz odwiedzić salony tatuażu, aby obejrzeć projekty lub po prostu je wyszukać w Internecie. Wydrukuj zdjęcia projektów, które chcesz i poproś wybranego artystę tatuażu, czy potrafi opracować projekt, który chcesz. Rezultat projektu w dużej mierze zależy od możliwości twoich tatuażystów, a także od tego, czego oczekujesz od ostatecznego wyglądu. Dobrze mieć też przygotowany plan B.

Tatuaż dla par – 1
« 1 z 34 »

Kiedy możesz wymyślić projekt, który można podzielić na dwie części i nadal świetnie wygląda jako stały tatuaż na każdym z was, powinieneś wybrać tę koncepcję. Coraz więcej osób wybiera właśnie taką opcję. Taki tatuaż pokazuje jak bardzo kompletni jesteście razem.
Tatuaże dla par korony pokażą jak bardzo cenicie siebie. Jeśli chcecie poczuć się jak władcy własnego świata, ten wzór jest idealny dla Ciebie.

Author: Marlen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *