Tatuaż na łydce – niesamowite 50+ wzorówTatuaż na łydce, czy warto? Tatuaż na stopie jest bardzo popularny, ale jeśli jesteś typem osoby, która pragnie obnosić się ze swoimi tatuażami, tatuaże na łydce będą idealne, ponieważ możesz nosić krótkie spodenki, a tatuaż na łydce zostanie ujawniony światu. Jeśli czasami wolisz to ukryć, spodnie są zawsze dla ciebie. Ponadto tatuaż na łydce dla dziewczyny stał się wspaniałym dodatkiem mody. Nie trzeba nosić “ostrych” pończoch (zazwyczaj dla dziewcząt), ponieważ tatuaż na łydce damski może nadać Twojemu wyglądowi akcent, choć w naszej galerii zdjęć znajdziecie ciekawe pomysły na tatuaż na nodze męski.

Modne tatuaże – stwórz swoją historię

Jedną z form sztuki, która pozwala opowiedzieć Ci swoją historię jest tatuaż, a wśród tatuaże damskie znaczenie zawsze mają wyjątkowe. Choć istnieje ogólna symbolika tatuaży, to każdy ma swoją historię. Na skórze możesz wymalować tatuaże przypominające o tym, przez co przeszedłeś, jakie wyzwania zostały przezwyciężone lub do jakich wspomnień chcesz wrócić. Tatuaże mogą również służyć jako dowód na wieczną miłość do kogoś. Twój tatuaż może polegać na tych rzeczach lub może być całkowicie oparty na tym, co Twoim zdaniem powinien reprezentować. Każda część ciała może być płótnem do tatuażu. To zależy tylko od Ciebie czy chcesz go ukryć czy nie.

Czy tatuaż na łydce boli?

Jeśli jesteś odporny na ból (bo tatuaże z pewnością przyniosą Ci kilka przykrych chwil, zwłaszcza gdy jest to twój pierwszy raz), istnieją części, które możesz wybrać, które nie będą tak bolesne jak pozostałe. Jedną z tych części jest łydka. Łydka zazwyczaj nie jest obszarem kościstym, a to pomoże Ci odczuwać mniej bólu niż w innych miejscach. Inne korzyści z umieszczenia tatuażu tutaj, że jest wydłużony. Możesz zrobić dowolny projekt lub historię, którą chcesz.

Tatuaż na łydce galeria

Tatuaż na łydce – 1
« 1 z 62 »


Różany tatuaż na ogół symbolizuje miłość i pasję. Jeśli chodzi o wygląd tatuażu, staje się on niezwykle piękny dzięki intensywnym kolorom. Kwiaty mają różne znaczenia. Każdy może reprezentować część twojej osobowości. Szukaj więc tych kwiatów, które pomogą Ci wyrazić, to kim jesteś.
Tatuaże Mandala, oprócz pięknego wzoru, są także symbolem jedności, kompletności i wieczności. Tatuaż na łydce taki będzie bardzo uniwersalny, co oznacza, że możesz nadać mu własny sens, jak również design. Każdy wzór tatuażu jest pełen znaczenia. Może wskazywać na kierunek życia, do którego chcesz się udać, jak i może oznaczać twoją chęć podróżowania.

 

 

Author: Marlen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *