Tatuaż na plecach – 17 wzorów

Tatuaż na plecach jeszcze kilka lat temu był głównie kojarzony z męskim motywem. I tak pewnie nadal myśli starsza część społeczeństwa. Tatuaż na plecach męski kojarzy nam się często ze stereotypem macho wydziaranym od stóp do głów. Jednak zebranymi inspiracjami chcemy pokazać, że czasy zmieniły się i tatuaż na plecach kobiecy jest dużo seksowniejszy.

Tatuaż na plecach

Tatuaże na kręgosłupie damskie to raczej nie jest motyw dla mężczyzn, więc kobieto śmiało otwórz się na ciekawe inspiracje. Cóż to co zobaczysz to nie tradycyjne tatuaże damskie ani typu “jestem strong”. Każdy tatuaż opowiada swoją historię i pokazuje, że wspiera przyczynę jego powstania. Takie tatuaże pokazują nam, że śmiało mogą stać się dziełami sztuki, choć według mnie już od dawna powinno tak być. Dobrze, że nadeszły czasy, kiedy kobieta może cieszyć się delikatnymi tatuażami podkreślającymi jej kobiecość. Inspiracje na tatuaż na plecach to zbiór delikatności jak i wewnętrznej siły. Niektóre mogą wydać Ci się abstrakcyjne z ukrytym opowiadaniem, inne mają przekaz czysty jak woda źródlana. Jednak najlepsze motywy to  takie, które będą mówić za Ciebie, bez względu na to ile masz lat. Więc jeśli szukasz czegoś oryginalnego dlaczego nie wybrać właśnie takiego tattoo?
Tatuaż na plecach – 1
« 1 z 17 »
Tatuaż na plecach u kobiet stał się ostatnio coraz częściej wybieranym motywem. Kręgosłup jest jedną z najdelikatniejszych części naszego ciała. Wiedząc jak ważny jest kręgosłup, a zarazem jak delikatne to miejsce może okazać się idealnym miejscem na wybór tatuaża u kobiety. Taki tatuaż może pokazać to jak silna, a zarazem delikatna jesteś. Właśnie to miejsce może okazać się idealne dla osób, które nie lubią okazywać wszystkim swojego upodobania do takich grafik. Chowając go pod ubraniami zachowasz dyskrecję zarówno w pracy jak i w szkole, zarówno w wybrane przez Ciebie dni możesz zachwycać innych jego widokiem. Twoje plecy mogą stać się dziełem sztuki.

Author: Marlen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *